LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Me ‘Skënderbeun’ e Spiropalit, ra Shqipëria në këtë pikë të hallit” / Demokrati poezi Berishës

29 Tetor 2021, 16:55, Politikë CNA
“Me ‘Skënderbeun’ e Spiropalit, ra Shqipëria në

Ish kryeminsitri Sali Berisha është pritur në një mënyrë të jashtëzakonshme nga demokratët në Lezhë.

Qindra demokratë të zjarrtë kanë përshëndetur Berishën, madje gjatë takimit një prej tyre i ka lexuar një poezi ku lartësonte figurën e tij.

Një varg thumbues ishte për Elisa Spiropalin dhe kryeministrin Edi Rama.

?Me ?Skënderbeun? e Spiropalit, ra Shqipëria në këtë pikë të hallit , o Sali populli të kërkon se je një diell që s?perëndon?, thuhej në një prej vargjeve./ CNA.al

Lajmet e fundit nga