LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tradhëti, pasion dhe skena të nxehta/ Ermal Mamaqi tregon se çfarë pritet të shohim në serialin “H.O.T”

17 Tetor 2021, 13:00, Lifestyle CNA
Tradhëti, pasion dhe skena të nxehta/ Ermal Mamaqi tregon se

Vetëm një javë na ndan nga fillimi i serialit ?H.O.T?, i cili pritet të nisë më 24 tetor në ekranin e TV.Klan.

I ftuar së fundmi në emisionin ?Jo vetëm modë? Ermal Mamaqi ka treguar më shumë rreth serialit.

Ermali tregoi se në serial ai është regjisor dhe punon në një kompani reklamash. E fejuara e tij është Jonida Vokshi që është edhe vajza e pronarit, gjithashtu arsyeja pse ai është i fejuar me atë. Por në serial, Ermali është i dashuruar me ish-in që jeton në Amerikë, rol i luajtur nga Klea Huta.

Nuk mbaron me kaq. Ndër të tjera Ermali ka zbuluar se në serial, ditën e parë të një reklame, ai bën dashuri me modelen e reklamës, rol i luajtur nga Megi Pojanin.

?Disa pjesë i kemi prerë?, tha Ermali duke qeshur e duke treguar se kanë xhiruar edhe skena të nxehta.

Kujtojmë se seriali ?H.O.T?nis në 24 tetor dhe do të jetë në ekranin e TV. Klan për 10 javë. Ermali zbuloi gjithashtu se seriali do vazhdojë edhe për 2 sezone të tjera sepse ende nuk ka një përfundmim të përsonazheve./CNA.al

Lajmet e fundit nga