LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mevlani i sjell lekët që i kishte borxh/ Shqipja bën veprimin e papritur

17 Tetor 2021, 10:27, Lifestyle CNA
Mevlani i sjell lekët që i kishte borxh/ Shqipja bën veprimin e

Sherri mes Shqipes dhe Mevlanit, për shkak të një muhabet për lekë borxh kohët  e fundit, ka bërë xhiron e rrjetit. Çdo gjë nisi me pjesëmarrjen  e saj në klipin e këngës ?Love Story?. Mevlani gjatë takimit me Melisën tregoi se Shqipja ka dashur të vinte me dëshirë te klipi i tij. Më pas Shqipja u revoltua nëpër story dhe tregoi që ai as lekët e klipit nuk ja kishte dhënë.

Në lidhje më këtë pjesë Mevlani nuk kishte reaguar deri para pak kohësh kur i ftuar në ?Glamour Zone?, u shpreh: ?Unë eci me këtë parim: ndodhi edhe kam fakte. Këtë gjë e dimë unë, Zoti dhe Shqipja. Nuk kam reaguar në rrjete sociale sepse më është dukur shumë fëmijënore.Për ta mbyllyr si temë , inati i Shqipes është që kur u pyeta në program, unë thashë që Shqipja më ka kërkuar të jetë në videoklip. Ajo se përtypi dot se po të kisha thënë që unë e ftova, kjo temë s?do ekzistonte. Edhe nëse i do hajde, veç mos fol më?.

Për ta bërë dhe më konkrete ai ka vendosur ti dërgojë asaj me zarf lekët live në emision te Shqipëria Live. Por shqipja ka bërë veprimin  e papritur dhe ka grizur zarfin duke u shprehur se nuk pranon lekët nga njerëz fallco./CNA.al

Lajmet e fundit nga