LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT- Beniada e "Big Brother" “nxeh” rrjetin/ Poston foto nudo

17 Tetor 2021, 09:55, Lifestyle CNA
FOTOT- Beniada e "Big Brother" “nxeh” rrjetin/ Poston foto

Beniada, e njohur si mbesa e ish presidentit Nishani dhe si modelja e fototve nudo është kthyer në vajzën më të përfolur të momentit.

Ndër të tjera ajo është përfolur për marrëdhenien  e saj me Arditin. Ajo shpesh herë akuzohet se po perdor lidhjen  e saj me Arditin për të bërë lojë. Gjithsesi ajo i ka mohuar të gjitha këto akuza dhe në të njëjtën kohë nuk ka pranuar të shkëpusë kontaktet me Arditin.

Se fundmi ajo ka postuar një foto ku duket nudo e cila është pëlqyer dhe komentuar shumë. Megjithëse nuk e dimë se kush mund ta ketë shpërndarë foton e saj apo kush menaxhon profilet e Beniadës.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga