LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“I dhunshëm dhe agresiv”/ Opinionistët e "Big Brother" “masakrojnë” bashkëshortin e Palomës

17 Tetor 2021, 12:04, Lifestyle CNA
“I dhunshëm dhe agresiv”/ Opinionistët e "Big

I ftuar në “Fun club”, “Big Brother” ka qenë edhe bashkëshorti i Palomës për të folur rreth deklaratës së saj se ai e ka dhunuar.

Ndër të tjera, kujtojmë se ai i dërgoi Palomës një ?çmim? si aktorja më e mirë duke ironizuar në këtë mënyrë atë që Paloma tha.

Ky detaj është kapur nga tre opinionistët e “Fun Club”, Ina Kollçaku, Graciano Tagani dhe Iva Tiço të cilët mendojnë se ai nuk duhet të reagonte, pasi Paloma i ka dhënë një mesazh shumë të fortë femrave shqiptare dhe ai nuk duhej të bënte këto reagime.

?Pse i dhe Palomës çmimin ?aktorja më e mirë??, i ka thënë Ina

?E kisha në plan ta takoja që më parë Palomën, nuk ishte më tendencë?, është shprehur ai duke shtuar:

?Nuk ka pse preket familja. Unë e dua shumë nusen time. Nuk ishte e nevojshme që e gjitha të interpretohej kaq keq nga portalet dhe njerzit. Nuk ka pse të dal unë si monstër. Ne jemi shumë mirë?.

Edhe pasi ai u largua nga biseda, tre opinionistët vazhduan bisedën duke u shprehur se ai vazhdon të jetë i dhunshëm dhe agresiv, sepse në asnjë moment nuk u interesua për Palomën por vetëm fjalët e përhapura./CNA.al

Lajmet e fundit nga