LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Priste unazë, mori lekë/ 25 vjeçari nga Fieri surprizohet live

17 Tetor 2021, 12:17, Lifestyle CNA
Priste unazë, mori lekë/ 25 vjeçari nga Fieri surprizohet live

Një histori prekëse ka qenë sot në qendër të emisionit ?E diela Shqiptare?, në rubrikën ?Ka një mesazh për ty?. Një nënë ka vendosur të ftojë djalin e saj 25 vjeçar për ta falenderuar për të gjithë kontributin që ai ka dhënë në familjen e tyre.  Ajo ka treguar se djali i saj ka pasur një fëmijëri të vështirë dhe se gjithmonë ka menduar për familjen jo për vetën  e tij.

Ajo është shprehur se ai ka punuar vetëm për shtëpinë dhe kishte vendosur që të gjitha lekët e mbledhura nga ai për 1 vit tja ruante në një llogari bankare.

Në momentin që 25 vjeçari ka mbëritur në studio Arditi ka vendosur ti bëjë një lojë duke u shprehur se e priste një unazë. Por kur mori zarfin 25 vjeçari ka parë llogarinë bankare ku nëna  e tij kishte grumbulluar lekët.

Ajo ka falenderuar djalin e saj dhe mesazhi është mbyllur me një përqfim shumë të ngrohtë mes tyre./CNA.al

Lajmet e fundit nga