LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“E ka shoqe të ngushtë, nuk duhet të afrohej fare me Donaldin”/ Opinionistja i vihet kundër Semit

17 Tetor 2021, 10:54, Lifestyle CNA
“E ka shoqe të ngushtë, nuk duhet të afrohej fare me

Marrëdhenia mes Semit dhe Donaldit është diskutuar edhe gjatë puntatës së sotme të ?Fun-Club, Big Brother?. Një prej opinionisteve është edhe Iva Tico. Ajo është shprehur se nuk i bën sens që Semi të afrohet me ish të dashurin e shoqes së ngushtë duke nënvizuar që ajo vetë nuk do e bënte. Nga ana tjetër ajo deri diku e justifikoi duke u shprehur se mbase kjo lidhet edhe me ndryshimin dhe hendekun e brezave.

Iva- ?nuk mund të thëm se ka dicka mes tyre. për mua personalisht, fakti që Donaldi është ish-i i Borës është një arsye që ata mos afroheshin që në fillim. Semi është shumë e re dhe me një formim komplet ndryshe. Dhe nëse për mua ish i dashuri i shoqes është i ndaluar, për Semin mbase jo. Se varet edhe nga mardhënia që ka bora me Semin?./CNA.al

Lajmet e fundit nga