LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Prej 18 vitesh nuk e di vendndodhjen e babait/ 21 vjeçarja ka një mesazh për nënën e saj

17 Tetor 2021, 12:39, Lifestyle CNA
Prej 18 vitesh nuk e di vendndodhjen e babait/ 21 vjeçarja ka një

Një histori e dhimbshme është trajtuar sot në rubrikën ?ka një mesazh për ty?.

Një vajzë 21 vjeçe prej 18 vitesh nuk ka asnjë kontakt më babin e saj. Ai ishte larguar drejt Greqisë dhe ajo nuk e di vendndodhjen e tij. Boshllëku që ka lënë pas ka bërë që ditët e lumtura të jenë të pakta për familjen e saj. Ajo vendosi të ftonte në emision nënën e saj për ta falenderuar për gjithçka ajo kishte bërë për atë.

?Je bërë nënë dhe baba për mua, faleminderit për çdo gjë“, është shprehur Romilda.

Ajo e ftoi nënën e saj në program që të kishin një kujtim të bukur së bashku sepse ajo e meriton plotësisht./CNA.al

Lajmet e fundit nga