LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Stormi do të bëhet me motër?/ Detaji që zbuloi gjininë e bebit që po pret Kylie Jenner

20 Shtator 2021, 16:05, Lifestyle CNA
Stormi do të bëhet me motër?/ Detaji që zbuloi gjininë

Disa ditë më parë, ylli i rrjeteve sociale dhe biznesmenja Kylie Jenner zbuloi se është shtatzënë për herë të dytë.

Përmes një video, ajo tregoi gjithçka në lidhje me shtatzëninë e saj dhe mënyrën se si e pritën lajmin familjarët e saj.

Pro ajo që mungonte ishte gjinia e bebushit. Kylie nuk e zbuloi në asnjë moment, por së fundi po aludohet nga ndjekësit se Kylie dhe Travis do të bëhen prindër të një vajze.

I gjithë dyshimi bazohet tek kënga me të cilën ka shoqëruar videon.

?To our daughter?, është kënga, që i ka bërë të gjithë të dyshojnë se Stormi së shpejti do të bëhet me një motër./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner)

Lajmet e fundit nga