LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Murati dhe Ola akoma bashkë/ Ja detaji që tregon se janë ende çift

1 Korrik 2021, 16:16, Lifestyle CNA
Murati dhe Ola akoma bashkë/ Ja detaji që tregon se janë ende

Murati dhe Ola ishin dy nga personazhet e Pëpruthen që dolën çift nga emisioni. Dyshja vazhduan njohjen e tyre jashtë por në rrjetet sociale Ola dhe Murati nuk publikuan asnjë foto apo video që të vërtetonin se ishin bashkë.

Pak kohë më parë u përfol në rrjetet sociale se Murati dhe Ola i kanë dhënë fund lidhjes së tyre por mesa duket jo.

Së fundi në një postim të Muratit në Instagram dyshja i kanë shprehur dashurinë njëri-tjetrit duke i dërguar emoji zemra.

Pas kësaj Ola ka publikuar një video ku shfaqet me Aristelën dhe ajo e pyet se si shkon me Muratin dhe Ola përgjigjet ?Mirë fare?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga