LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

U shfaq në krah me një vajzë seksi/ Zbulohet çfarë e lidh me Mevlanin

1 Korrik 2021, 14:20, Lifestyle CNA
U shfaq në krah me një vajzë seksi/ Zbulohet çfarë e

Një ditë më parë Mevlani i befasoi të gjithë ndjekësit teksa në rrjetet sociale publikoi një foto me një vajzë shumë seksi.

Të gjithë komentuesit nisën të aludonin se vajza mund të jetë partnerja e re e Mevlanit por duket se jo.

Së fundi Mevlani ka publikuar një video ku hsihet në shoqërinë e vajzës dhe makeup artistes.

Ish konkurrenti i Përputhen do të sjellë një tjetër projekt muzikor dhe vajza do të jetë figurantja në klip./ CNA.al

Lajmet e fundit nga