LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas ndarjes nga Mevlani/ Ja kush shihet në krahët e Ledjanës

17 Qershor 2021, 06:47, Lifestyle CNA
Pas ndarjes nga Mevlani/ Ja kush shihet në krahët e Ledjanës

Ledjana Prenga është një prej vajzave më të pëlqyera të programit Përputhen. Ajo është komentuar shumë gjithashtu për lidhjen e saj me Mevlan Shaba. Dyshja e ka shpehur hapur dashurinë për njëri tjetrin dhe së bashku dolën çift nga ky program.

Mirëpo vetëm disa ditë më parë ata pranuan në media se i kanë dhënë fund romancës së tyre.

Tashmë Ledjana në një video të publikuar shihet në krahët e një tjetër konkurenti të përputhen të Blerim Dauti. Ata shihen shumë të qeshur dhe të lumtur në videon e publikuar./ CNA.al

Lajmet e fundit nga