LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“1 Mijë vjet”/ Luana Vjollca më seksi se asnjëherë në hitin e radhës

17 Qershor 2021, 06:30, Lifestyle CNA
“1 Mijë vjet”/ Luana Vjollca më seksi se

Luana Vjollca është një prej moderatoreve më të ndjekura në instagrm nga publiku. Ajo gjithashtu është edhe shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos për pamjen e saj të jashtme.

Përvecc moderimit Luana ka bërë edhe këngë dhe bashkëpunime të ndryshme.

Së fundmi në rrjetet e saj sociale ajo ka paralajmëruar hitin e saj të rradhës i cii do të publikohet ditën e nesërme.

Kënga titullohet ?1Mijë vjet?. Nga klipi që ajo ka hedhur shihet e veshur me të bardha teksa ka qenë duke xhiruar në bregdet. Moderatorja ka shkruar se kënga do të publikohet ditën e nesërme në orën 18:06./ CNA.al

Lajmet e fundit nga