LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ma ke borxh”/ Tea bën veprimin e papritur ndaj Fationit

17 Qershor 2021, 08:02, Lifestyle CNA
“Ma ke borxh”/ Tea bën veprimin e papritur ndaj Fationit

Tea Trifoni dhe Fation Kuqari janë dy nga konkurentët të cilët janë pëlqyer shumë nga publiku. Kur kanë qenë pjesë e emisionit ata shpesh kanë pasur zënka por së fundmi shoqëria e tyre është thelluar dhe duket se janë mirë me njëri tjetrin.

Në një video të hedhur në Instagram Tea dëgjohet që i thotë Fationit ?Hidhu se ma ke borxh?.

Dhe më pas konkurenti i Përputhen hidhet në pishinë. Çfarë vorxhi vallë mund ti ketë Fationi Teas.

Konkurenti shihet gjysëm i zhveshur dhe më pas hidhet në pishinë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga