LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“A e di sa t’kam dasht unë ty”/ Mevlani i kërkon rikthim Ledjanës

17 Qershor 2021, 07:31, Lifestyle CNA
“A e di sa t’kam dasht unë ty”/ Mevlani i kërkon

Mevlani dhe Ledjana janë dy ndër konkurentët më të komentuar dhe të përfolur të programit Përputhen.

Dyshja e ka shprehur hapur pëlqimin ndaj njëri tjetrit. Pak kohë më parë në një deklaratë ata kanë pranuar se I kanë dhënë fund mardhënies së tyre.

Që nga ndarja e tyre ata thumbojnë njëri tjetrin nëpër komente, video apo pastime në Instagram.

Në një video të hedhur Mevlani ka vënë në sfond një këngë ku dëgjohet ?A e di sa t’kam dasht unë ty sat ë kam dasht?.

Mevlani vazhdon ta pranojë akoma pëlqimin që ai ka për Ledjanën por mbetet të presim nëse do të ketë ndonjë pajtesë mes tyre apo do të mbetet me kaq./ CNA.al

Lajmet e fundit nga