LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lumturohet Ledjana/ Takon idhullin e saj

17 Qershor 2021, 16:06, Lifestyle CNA
Lumturohet Ledjana/ Takon idhullin e saj

Ish konkurrentja e Përputhen, Ledjana Prenga ka treguar se sot është një ditë shumë e veçantë për të. Ledjana ka takuar idhullin e saj e cila është atletja Geta Beqa.

Ledjana është shumë e apasionuar pas palestrës dhe ka shprehur dëshirën që në një të ardhme të bëhet pjesë e Bodybuilding.

Ish konkurrentja ka publikuar pak momente nga takimi dhe duket mjaft e lumtur./ CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga