LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Forma shpërthyese dhe poza seksi/ Kjo është “bomba” e Playboy

17 Qershor 2021, 12:27, Lifestyle CNA
Forma shpërthyese dhe poza seksi/ Kjo është “bomba” e

Becky Hudson është një nga bombat e Play Boy.

Me format e saj shpërthyesë bukuroshja me sytë e kaltër tërheq një numër të madh ndjekësish prej 2,4m.

Zeshkania poston foto të ndryshme me bikini ku duken format e saj bombastike.

Për më tepër shihni galerinë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga