LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk po e heq dot qafe”/ Lori Hoxha tregon sëmundjen nga e cila vuan prej kohësh

17 Qershor 2021, 10:19, Lifestyle CNA

Lori Hoxha është një prej personazheve publik më të njohur dhe të komentuar. Ajo shpesh përflitet për jetën e luksit që bën dhe veshjet e saj me çmime marramendëse.

Hoxha shpesh herë ka treguar që jeta e saj nuk është ajo që reklamohet nëpër instagram por shumë më ndryshe.

Së fundmi ajo ka treguar se vuan nga një sëmundje e cila është ankthi.

Gjatë një pyetësori të zhvilluar online në instagram ajo ka treguar shenjat se çfarë ndjen kur kalon kriza ankthi.

?Më duket sikur nuk jam prezente, sikur jam në ëndërr. Kam dhimbje kokë, dridhje trupi, lodhje ekstreme, nuk mund të përqëndrohem etj. Nuk mund ta heq qafe realisht?, ka shkruar Lori./ CNA.al

Lajmet e fundit nga