LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tentuan ti futen në dhomë në 4 të mëngjesit/ Shqipes i ndodh e papritura

17 Qershor 2021, 08:27, Lifestyle CNA
Tentuan ti futen në dhomë në 4 të mëngjesit/ Shqipes i

Shqipe Hysenaj është një nga konkurentet e Përputhen më të komentuara. Së fundi ajo është angazhuar edhe me programe të tjera të zhvilluara në TCH. Ditën e sotme ajo ndodhet në Gramsh së bashku me disa moderator dhe këngëtarë.

Por gjatë natës Shqipja na bëri me dije se i ka ndodhur një e papriur. Dikush ka tentuar ti hyjë në dhomë në orën 4 të mëngjesit.

Në një postim që ka bërë ajo shprehet se do të happen kamerat për të parë se cili është bandilli që ka tentuar të futet. Nga e gjithe kjo situatë ajo nuk dukej fare e trembur. Do të jetë kjo një shaka e Shqipes si gjithmonë apo një e vërtetë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga