LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Pas ndarjes nga Bearti/ Tea kapet mat në krahet e një djali tjetër

17 Qershor 2021, 08:55, Lifestyle CNA
Foto-Pas ndarjes nga Bearti/ Tea kapet mat në krahet e një djali

Tea Trifoni është një nga vajzat më të pëlqyera të publikut nga programi “Përputhen”.

Ajo u diskutua shumë për lidhjen e saj të rreme me Andin ku më pas ju zbulua dhe romanca me djalin Kosovar Beartin i cili po ashtu ka qenë konkurent i “Përputhen”.

Dyshja e bënë publike lidhjen e tyre e cila zgjati pak.

Pas disa kohësh Tea është parë në krahët e një djali tjetër, që mediat aluduan se ishte i dashuri i ri. Tea vetë nuk e ka pranuar.

Po detajet janë ato që të nxjerrin zbuluar pasi përsëri në një postim Tea shihet përsëri afër të njëjtit djalë. Këto nuk mund të jetnë detaje të rëndësishme. Mëgjithatë do të na duhet të presim ta bëjë përsëri vetë ajo publike./ CNA.al

Lajmet e fundit nga