LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-“Ej, më puth në buzë”/ Tayna zbulon surprizën, provokon me pamjen e saj

17 Qershor 2021, 14:39, Lifestyle CNA
FOTOT-“Ej, më puth në buzë”/ Tayna zbulon

Tayna është një nga reperet më të pëlqyera dhe të suskesshme shqipatre. Këngët e saj numërojnë miliona klikime në Youtube dhe kthehen menjëherë në hite.

Së fundi reperja ka zbuluar surprizën e radhës që me siguri do t?iu shoqërojë gjithë sezonin veror.

Përmes disa fotove ku shfaqet me një pamje krejt ndryshe nga ajo që kemi parë më par, Tayna njofton se së shpejti do të vijë me një këngë të re.

Ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen janë flokët e saj të shkurtër ngjyrë lejla si dhe një varg që me siguri do të jetë pak nga kënga e re që pritet të publikojë reperja.

?Ej më puth në buzë?, shkruan Tayna./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Tayna (@tayna)

Lajmet e fundit nga