LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Incidenti i sikletshëm në dasmë/ Rrëfehet këngëtarja: Më futi duart në gjoks

19 Prill 2021, 09:30, Lifestyle CNA
Incidenti i sikletshëm në dasmë/ Rrëfehet

Këngëtarja e muzikës popullore, Maya, ka rrëfyer disa nga incidentet dhe momentet e sikletshme që i kanë ndodhur në dasma.

E ftuar në emisionin ExPuls, Maya ka treguar njërin prej tyre ku teksa po këndonte në një dasmë i ishte thyer taka.

Gjithashtu ajo tregon se, ka hasur momente ku është ngacmuar nga femrat në dasmë.

?Unë e kam parë veten në siklet. Mu këput taka e këpucës, po bëja atmosferë fantastike, hipa më lartë se skena edhe u këput. Mora takat në dorë, i hoqa dhe i thash publikut qe dikush nga ju duhet t?mi rimbursojë. Ndërsa një moment tjetër? ka pasur dhe raste që kanë ngacmuar dhe femrat në dasmë. Por, një dajo i një dasme donte të ishte në krye të dasmës por nuk e mora si sinjal, dhe një moment ai u mërzit. Unë kam një strategji pune, ka dasmorë që duan përshëndetje ka dhe që nuk duan. U sqaruam por nuk më dhuroi moment të këndshëm. Martesa është ditë e shenjtë per çiftin, por u sqaruam pa u vënë re?, u shpreh ajo.

?Njëherë një grua më hedh ca lekë dhe mi jep në gjoks, mi fut në gjoks që të mos i merrte. E futi dorën shumë thellë, dhe i thash avash moj se po futesh në sektore që nuk janë të tuat?, ka treguar Maya./ CNA.al

Lajmet e fundit nga