LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokuese

11 Prill 2021, 11:09, Lifestyle CNA
Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokuese

Sara Malaj është një nga konkurrentet më të komentuara të Përputhen.

Pak ditë më parë ajo ndezi rrjetin duke publikuar një foto ku shfaqej gjysmë e zhveshur dhe zbulonte tatuazhet që kishte në trup.

Ndërkohë ajo vijon me fotot provokuese. Së fundi ka dhuruar një pozë shumë të nxehtë të cilën e ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo shfaqet e veshur me një xhaketë të zezë, ku lehtësisht duket se nuk mban reçipeta, si dhe tregon këmbët./ CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga