LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fationi ngacmon Ledjanën/ “Dëgjova se e le Mevlanin”

10 Prill 2021, 13:30, Lifestyle CNA
Fationi ngacmon Ledjanën/ “Dëgjova se e le Mevlanin”

Mes Ledjanës dhe Mevlanit ka patur jo vetëm dashuri por edhe shumë zënka e debate. Pëlqimi i tyre vihet shpesh herë në pikëpyetje nga ndjekësit dhe konkurrentët saqë mendohet se dyshja po aktron njësoj si Andi me Tean.

Së fundi në një foto të Ledjanës ka komentuar Fationi, i cili thumbon konkurrenten duke i shkruar: ?Çfarë dëgjova unë që e le Mevlon??. Ledjana nuk ka nguruar dhe ka hedhur poshtë fjalët që thuhen lart e poshtë.

?Jo?, i shkruan ajo./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Ledjana Prenga ????? (@ledjanaprengaa)

Lajmet e fundit nga