LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ylli i televizionit tërbon fansat me pozat “hot”/ Fotot më të fundit të Kim Hartnett

10 Prill 2021, 07:14, Lifestyle CNA
Ylli i televizionit tërbon fansat me pozat “hot”/ Fotot më

Kim Hartnett është një yll televizioni, e cila është bërë e njohur në realityshown e famshëm ?Love Island?.

Ajo më pas u bë një blogere në rrjetet sociale ku tregon më shumë nga stili i saj i jetesës dhe udhëtimet.

Kim tregon linjat e saj mëse perfekte teksa shfaqet e veshur me veshje seksi intime.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga