LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pas ndarjes nga Tea fanset i propozojnë Beartit/ Ja si përgjigjet ai

9 Prill 2021, 11:22, Lifestyle CNA

Kohët e fundit çifti Tea Trifoni dhe Berat Rexhepi kanë qenë në qendër të mediave rozë pasi pranuan ndarjen. ?Po gjithçka ka marrë fund. Nuk dua drama ose vëmendje, kështu që dua me e mbyll këtu këtë kapitull edhe mos me e hap më asnjëherë?, shkruante Bearti.

Më pas Tea ka zbuluar versionin e saj të historisë  duke treguar se arsyeja e ndarjes ishte xhelozia e tepruar dhe pasiguritë e Beartit. Ajo tregoi se ai e ndiqte ngado dhe se ajo hoqi dorë nga gjithçka për t?ju përkushtuar Beartit, por pranoi se ka bërë gabim.

Ndërkohë së fundmi Bearti gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit në rrjetet sociale dhe njëra prej ndjekëseve i ka propozuar publikisht ish-konkurrentit.

Ai është shprehur se për momentin s?po mendon për asnjë lidhje dhe dëshiron të jetë single.

 ?90% pyetjeve janë kështu, jo s?jam duke menduar për asnjë lloj lidhje për momentin?- ka treguar ai./CNA.al

Lajmet e fundit nga