LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Për 4 minuta Atdheu i çmendi të gjithë”/ Blerimi i revoltuar me Antonelën pas takimit

8 Prill 2021, 09:11, Lifestyle CNA
“Për 4 minuta Atdheu i çmendi të gjithë”/

Në episodin e kaluar të Përputhen, është dhënë pjesa e fundit e takimit të Blerimit me Antonelën, që duket se nuk ka shkuar mirë.

Blerimi i revoltuar ka reaguar ashpër ndaj Antonelës duke thënë se po e kursen vetëm për hir të mamasë së saj, për respektin që ka ndaj saj.

E gjithë kjo situatë, ka ndodhur pas takimit 4 minutësh me Atdheun dhe videot dhe fotot që kanë treguar se Antonela dhe Atdheu kanë udhëtuar në Sarandë dhe kanë qenë bashkë.

Për këtë Antonela tha se udhëtimin në Sarandë e ka bërë me familjarët e saj dhe nuk ka qenë me Atdheun.

Por duket se Blerimi nuk e ka besuar këtë. Pasi një pjesë e reagimit është publikuar në rrjetet sociale ka patur shumë komente nga ndjekësit që mbështesin Blerimin për reagimin e tij dhe i kthehen shumë keq Antonelës duke i thënë se ajo po bën lojë por Blerimi nuk bie pre e provokimeve të saj.

?Hajde Atdhe hajde, erdhi 4 minuta dhe i çmendi të gjithë?, shkruan një prej ndjekësve./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga