LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-Konkurrentja e Përputhen ndez Instagramin/ Pozon gjysëm e zhveshur

7 Prill 2021, 08:17, Lifestyle CNA
FOTO-Konkurrentja e Përputhen ndez Instagramin/ Pozon gjysëm e

Sara Malaj është një nga konkurrentet më të komentuara të momentit në Përputhen. Që me hyrjen e saj në Përputhen, ajo tërhoqi vëmendjen me pamjen e saj si dhe tatuazhet.

Së fundi Sara ka publikuar një foto ku shfaqet tejet seksi duke pozuar gjysmë e zhveshur. Ajo ka treguar trupin e mbushur me tatuazhe dhe menjëherë kanë vërshuar komentet komplimentuese./CNA.al

Lajmet e fundit nga