LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"S'paska burra dashnia"/ Mevlani i bën deklaratën e papritur Ledjanës

7 Prill 2021, 18:48, Lifestyle CNA
"S'paska burra dashnia"/ Mevlani i bën deklaratën e

Përputhen është një ndër programet më të ndjekura kohët e fundit ku konkurrentët janë shumë të komentuar nga publiku.

Të tillë janë edhë Mevlan Shaba edhe Ledjana Prenga, dy prej konkurrentëve që e kanë shprehur pëlqimin dhe ndjenjat që kanë për njëri tjetrin.

Dyshja disa ditë më parë u deklaruan në emision që nuk janë për asnjë konkurent tjetër pdhe do të zhvillonin takime vetëm me njëri-tjetrin.

Dhe gjatë takimit të sotëm Mevlani i ka bërë deklaratën e papritur duke i thënë se ka rënë në dashuri me të.

?Spaska burra dashnia?- thotë Mevlani. Lediana e pyet se: ?Ti po thua që kë rënë në dashuri me mua?. Përgjigjja e tij ishte deri diku po.

Mbetet për tu parë në puntatat në vazhdim se si do të shkojë historia e tyre e dashurisë. / CNA.al

Lajmet e fundit nga