LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Prej kohësh nuk është pjesë e televizionit/ Ilda Bejleri zbulon kur do të rikthehet në ekran

8 Prill 2021, 08:32, Lifestyle CNA
Prej kohësh nuk është pjesë e televizionit/ Ilda Bejleri

Ilda Bejleri është një nga vajzat më të pëlqyera të showbizit. Prej kohësh nuk e kemi parë në ekran si moderatore sportive.

Së fundi në një bashkëbisedim me ndjekësit ajo ka zbuluar se shumë shpejt do të rikthehet në televizion me një program të sajin.

?Për ?Europian? do rikthehem si autore/modertaore me një program timin?, ka treguar Ilda.

Më pas ajo ka zbuluar gjithashtu se nuk e kaluar ende covid dhe është e frikësuar.

?Ke frikë nga virusi??, e pyet ndjekësi.

?Pooo!S?më ka kapur akoma?, shprehet ajo./ CNA.al

Lajmet e fundit nga