LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Murati i hoqi “vizën”/ Ja reagimi i Sindit pasi u fikën kamerat

9 Prill 2021, 09:11, Lifestyle CNA

Takimi i parë i Muratit dhe Olës solli debate të forta në Përputhen. Gjatë takimit dy konkurrentët u pamë shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe sigurisht kjo gjë nuk u prit mirë nga Sindi.

Sindi ishte deklaruar vetëm për Muratin, por ky i fundit pas kthimit nga Turqia i dha ?vizën?  duke vendosur që të vazhdojë njohjen me konkurenten e re.

Mesa duket ky refuzim nga ana e konkurrentit turk ka bërë që Sindi të shpërthejhë në lot pasi kamerat ishin fikur.Lajmin e bëri të ditur në Instagram vet autorja Olsa Muhameti, e cila postoi një foto të Sindit duke qarë. /CNA.al

Lajmet e fundit nga