LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto të nxehta/ Kjo është zeshkania më e bukur  me sy të shkruar

9 Prill 2021, 07:30, Lifestyle CNA
Foto të nxehta/ Kjo është zeshkania më e bukur  me sy

Modelja e njohur, Kasia është shumë e ndjekur në rrjetet sociale. Bukuroshja me sy të shkruar dhe me format bombastike është gjithashtu themeluesja e një firme veshjesh.

Kasia nuk nguron të ekspozojë trupin në fotot që publikon në Instagram. Asaj gjithashtu i pëlqen të udhëtojë dhe nga vende ku pushon dhuron poza të nxehta.

Për më tepër ndiqni galerinë e mëposhtme.

 

Lajmet e fundit nga