LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

VIDEO- Më seksi se kurrë/ Pushimet e nxehta të Encës në Dubai

8 Prill 2021, 13:02, Lifestyle CNA

Këngëtarja shumë e komentuar Enca Haxhia ka udhëtuar në Dubai për të shijuar disa ditë të nxehta.

Pas incidentit me këmbën dhe këngës më të re, Enca shfaqet më seksi se kurrë teksa shijon rrezet e diellit dhe shoqërinë.

Këngëtarja ka publikuar disa video ku shihet teksa pozon me bikini dhe tregon gjoksin e saj bombastik.

Për më tepër shihni videot e mëposhtme./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga