LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas Fationit/ Ana thumbon Andin pas deklaratës

8 Prill 2021, 13:56, Lifestyle CNA
Pas Fationit/ Ana thumbon Andin pas deklaratës

Pas Fation Kuqarit, një tjetër ish konkurrente që ka reaguar pas deklaratës së Andit, është Ana Kauri.

?Hahahahahah në ça bote jetojmë, meshkuj që lënë pjeshkat me koncension për follow, mendo për lek ç?bëjnë. Yy barbona. Po kapa 3000000k follow në Facebook ose në Insta. Do tregoj si bëj sh*rrën?, shkruante Fationi.

Pas Andi u shpreh se në momentin kur do të arrinte 30 mijë ndjekës në Facebook do të zbulonte gjëra të forta për Tean, Ana  u shpreh se, gjithçka që do të kishte do ta thoshte tek profili i saj dhe jo të hapte një adresë të re.

?Nëse do thosha diçka që nuk e kisha thënë për veten time apo për dikë tjetër, do ta thoja tek profili im, nuk do të ishte e nevojshme të hapja një Ig të ri?, shkruan Ana në Instastory./ CNA.al

Lajmet e fundit nga