LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Takimi i Muratit dhe Olës/ Shpërthen Sindi: Je çunak

9 Prill 2021, 07:12, Lifestyle CNA

Murati dhe Ola kanë zhvilluar takimin e tyre të parë në ?Përputhen?, ku dukej kimia ndërmjet tyre.

Gjatë takimit, Murati iu afrua Olës duke i hequr xhaketën dhe më pas i dha një puthje në qafë.

Ola: Nuk kam parë ndonjë kimi të madhe mes teje dhe Sindit. Nuk ka pasur afrimitet mes jush?

Murati: Mendon se mund të kesh ndonjë pëlqim tjetër?

Ola: Jam e sigurt.

Murati: Mos më thuaj pastaj mund të dalësh me të tjerë.

Ola: Si u ndjeve kur deklarova për pëlqimin për ty?

Murati: U habita dhe u kënaqa pak se pashë një gocë të bukur.

Ola: Më kujtohet kur erdhe dhe the kam ardhur vetëm për ty.

Murati: Po. Jam shumë xheloz.

Ola: Do ta shohësh veshjen time?

Murati: Po. Me gjithë qejf.

Para disa ditësh, Sindi, u deklarua se do të jetë në emision vetëm për Muratin dhe nuk e priti mirë afrimitetin mes tyre. Ajo e cilësoi Muratin si çunak që kërkon vetëm afrimitetin fizik tek një vajzë.

Sindi: Kam sakrifikuar për një lidhje që ka qenë një gënjeshtër. Unë e konsideroja lidhje emocionale dhe mendoja se vërtetë kishim diçka që mes njëri-tjetrit ishte në progres, por në të vërtetë që provokimi i parë nga një femër e re, Murati i është dhënë. Mendoja se ishte mashkulli që i jepet një femre që i jep ndjenjat, jo gjënë fizike.

Ola: Ti hipe mbi tavolinë.

Sindi: I sati takim ishte? I pesti. Mos hy në debat kur nuk ke diçka personale. Ti Murat je çunak akoma./CNA.al

Lajmet e fundit nga