LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bjondina seksi që nxeh rrjetin me fotot seksi/ Njihuni me bukuroshen e Instagramit

10 Prill 2021, 06:50, Lifestyle CNA
Bjondina seksi që nxeh rrjetin me fotot seksi/ Njihuni me bukuroshen e

Georgina Gentle është bjondina seksi me sytë e bukur që ka rrëmbyer zemrat e ndjekësve të saj.

Bukuroshja e Instagramit ka një trup marramendës. Ajo është shpesh në qendër të vëmendjes për shkak të ndërhyrjeve plastike që ka bërë në trupin e saj.

Në fillim ajo ka bërë operacion gjoksin dhe më pas edhe në fytyrë.

Por përpos kësaj askush num mund ta mohojë se ajo është sjumë seksi. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga