LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kaloi në overdozë/ Humb jetën reperi i njohur

9 Prill 2021, 18:55, Lifestyle CNA
Kaloi në overdozë/ Humb jetën reperi i njohur

DMX kaloi një overdozë e cila e la trurin e tij pa oksigjen për më shumë se 30 minuta, gjë që rezultoi fatale për të.

Një përfaqësues për familjen e tij ka thënë për TMZ:

?Ne jemi shumë të pikëlluar të njoftojmë sot se i dashuri ynë, DMX, emri i lindjes së Earl Simmons, vdiq në moshën 50 vjeç në Spitalin White Plains me familjen e tij në krah pasi u vendos në jetë mbështetja për ditët e kaluara. Earl ishte një luftëtar që luftoi deri në fund.?

Më pas ka vijuar:

?Ai e donte familjen e tij me gjithë zemër dhe ne i çmojmë kohët që kaluam me të. Muzika e Earl, frymëzoi adhurues të panumërt në të gjithë botën dhe trashëgimia e tij ikonike do të jetojë përgjithmonë. Ne e vlerësojmë të gjithë dashurinë dhe mbështetjen gjatë kjo kohë tepër e vështirë. Ju lutemi respektoni privatësinë tonë ndërsa pikëllohemi për humbjen e vëllait, babait, xhaxhait dhe njeriut që bota e njihte si DMX.

Ne do të ndajmë informacione në lidhje me shërbimin e tij përkujtimor sapo të finalizohen detajet.?

?It?s all good?, ?What?s my name?, ?Party up? ishin vetëm disa prej super hiteve të tij ndër vite!/CNA.al

Lajmet e fundit nga