LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Andit i kthehet buzëqeshja/ Jasmina i bën deklaratën e papritur

9 Prill 2021, 17:58, Lifestyle CNA

Përputhen është një nga programet e dashurisë më të ndjekur ku konkurentët janë shumë të komentuar.

Jasmina Kadiu dhe Andi Artani janë dy të rinjtë të cilët kanë pranuar se kanë simpati ndaj njëri tjetrit. Disa kohë më parë Andi u deklarua se është në program vetëm për Jasminën dhe asnjë vajzë tjetër.

Pas kësaj Jasmina ka vazhduar takime edhe me djem të tjerë dhe kjo gjë ka ngjallur xhelozi tek Andi duke kërkuar që edhe ajo të deklarohet për to ose ai do të heqë dorë.

Ndërsa në programin e sotëm Jasmina pranoi dhe deklaroi se edhe ajo do të ishte në program vetëm për Andin.

Të shohim se si do të vazhdojë lidhja e dyshes.

?Andi Artani deklaroj që në këtë program jam vetëm për ty?, u shpreh Jasmina./CNA.al

Lajmet e fundit nga