LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Andi dhe Jasmina nuk përmbahen në takim/ Shkëmbejnë puthje pasionante në bagazhin e makinës

10 Prill 2021, 09:41, Lifestyle CNA
Andi dhe Jasmina nuk përmbahen në takim/ Shkëmbejnë puthje

Andi dhe Jasmina kanë realizuar takimin e tyre të radhës në Përputhen. Në fillim të takimit patën zënka, ku Andi u detyrua t?i vinte pranga që Jasmina të mos e braktiste në takim.

Për shkak të xhelozisë dhe pasigurisë, takimi i dyshes dukej se nuk po shkonte mirë, por surpriza erdhi në fund.

Ata u shfaqën në bagazhin e makinës duke shkëmbyer puthje tejet pasionante dhe duke e mbyllur takimin në këtë mënyrë.

Kujtojmë se tashmë Andi dhe Jasmina janë deklaruar për njëri-tjetrin në emision pas takimit./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga