LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Fitova prap peshë, sa acaruese”/ Bebe Rexha publikon videon ku tregon pa kompleske trupin

10 Prill 2021, 07:31, Lifestyle CNA
“Fitova prap peshë, sa acaruese”/ Bebe Rexha publikon videon ku

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes dhe është komentuar shumë për peshën e saj trupore.

Ajo është përballur në rrjetet sociale me komente negative ku ndjekësit e kritikojnë për kilete tepërta dhe celulitin.

Por pas gjithë komenteve dhe kritikave ajo jep gjithnjë një mesazh të fortë për të gjitha vajzatr duke thënë se duhet ta duan veten ashtu siç janë dhe të kapërcejnë të gjitha komplesket.

Së fundi ajo ka publikuar një video ku shafq linjat e saj me rroba banjo. Bebe ka treguar se ka shtuar paksa në peshë por po mundohet të ruajë balancën edhe pse kjo gjë e acaron shumë.

?Fitova përsëri peshë. Është kaq e bezdisshme. Por me hapa të vegjël. Ruani balancën. Udhëtoni në valë. Kapërceni përtej kofshëve dhe celulitit?, shkruan ajo në rrjetin e saj social./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga