LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Jasmin xheloze për këngëtaren e njohur/ “Iu komenton shoqeve karamele”

10 Prill 2021, 08:28, Lifestyle CNA
Jasmin xheloze për këngëtaren e njohur/ “Iu komenton

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga ?çiftet? më të pëlqyer nga ndjekësit e Përputhen. Mes tyre ka gjithnjë shumë zënka por nuk mungon pajtimi në fund me puthje dhe përqafime.

Së fundi Andi është bërë pjesë e një prej klipeve të Diona Fonës, këngëtares së njohur të hitit ?Xhani?.

Ai ka marrë pjesë si model në klipin e këngës së re që titullohet ?Sheqer?.

Këngëtarja ka publikuar pak sekuencë nga klipi dhe Andi ka komentuar duke shkruar: ?Rrëqethet trupi, nuk e kisha menduar, nuk dua ta prish gjithë këtë gjë, karamele.?

Ky koment ka mërzitur shumë Jasminën e cila e ka shprehur të gjithë xhelozinë e saj gjatë takimit me Andin, duke i thënë se iu komenton shoqeve karamele.

Në puntatën e kaluar në fund të programit, Jasmina bëri deklaratën e papritur duke deklaruar se është vetëm për Andin dhe do të dalë në takime vetëm me të./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Diona Fona (@dionafona)

Lajmet e fundit nga