LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Antonela thumbon Ledjanën/ “Ke kohë deri të hënën”

10 Prill 2021, 07:45, Lifestyle CNA
Antonela thumbon Ledjanën/ “Ke kohë deri të

Antonela Berisha dhe Ledjana Prenga prej kohësh kanë qenë shumë të komentuara pasi në pëpruthen pëlqenin të njëjtin djalë.

Ledjana dhe Mevlani tashmë janë deklaruar për njëri-tjetrin. Në episodin e djeshëm, para se Andi dhe Jasmina të deklaroheshin për nëjri-tjetrin, në fillim Andi u tërhoq dhe Bora dhe lajmin se nga e hëna e tutje kush do të tërhiqte deklaratat e bëra do të dilte automatikisht nga programi.

Në këto momente, Antonela i kthehet Ledjanës duke i thënë: ?Ke kohë deri të hënën të mendohesh?.

Kujtojmë se dyshja kanë patur shumë zënka mes njëra-tjetrës për shkak të pëlqimit për Mevlanin./ CNA.al

Lajmet e fundit nga