LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Antonela befason me zgjedhjen e saj/ “Ose Atdheun ose asgjë”

10 Prill 2021, 09:26, Lifestyle CNA
Antonela befason me zgjedhjen e saj/ “Ose Atdheun ose asgjë”

Antonela Berisha, konkurrente e Përputhen, i ka habitur të gjithë me zgjedhjen e saj. Duke qenë se e premtja është dita e zgjedhjes, Antonela ka bërë zgjedhjen për takimin e radhës.

Në letrën e saj ajo kishte shkruar ?ose A A,( duke ju referuar Atdheut) ose asgjë?.

Ajo është shprehur se, do presë vendimin e publikut për javën tjetër dhe nëse Atdheu do të kthehet në emision do të dalë me të përndryshe do ta bëjë pushim këtë javë.

Kujtojmë se hyrja e Atdheut në Përputhen varet nga votat e publikut. Antonela dhe Atdheu janë komentuar shumë në mediat rozë pas takimit 4 minutësh në emision. Madje ata përfliten se kanë bërë dhe një udhëtim së bashku në Sarandë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga