LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ti këndon, unë jetoj me zërin tënd”/ Selvija na preku zemrat me dedikimin për Shpat Kasapin

10 Prill 2021, 13:09, Lifestyle CNA
“Ti këndon, unë jetoj me zërin tënd”/ Selvija na

Selvije Jao dhe Shpat Kasapi janë kthyer në një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Dyshja po shijojnë dashurinë e tyre dhe në çdo moment të ditës janë bashkë.

Këtë e ka treguar së fundi Selvija me dedikimin e saj për njeriun e zemrës. Ajo ka publikuar në Instastory momente nga prapaskenat dhe krahas shkruan:

?Sa me fat jam që dëgjoj çdo ditë zërin tënd, nuk lodhem duke pritur me orë të tëra në çdo aktivitet tëndin, shpirt. Ti këndon unë jetoj me zërin tënd.?/ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga