LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

11 Prill 2021, 10:55, Lifestyle CNA
Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri-tjetrin.

Së fundi Jasmina ka publikuar një foto ku andi tregon se është fotografi.

?Vetëm një dorë e artistit din me qit në foto një artiste kshtu si ti. Hint: Artisti që ka qit në foto jam une ? veq mos folni ju. ??????, shkruan ai.

Më pas Jasmina ka reaguar duke iu drejtuar se për një herë të vetme duhet të mendonte për të dhe jo për veten.

Më pas ai e merr me të mira duke i shkruar: ?A ti je dritë?/ CNA.al

Lajmet e fundit nga