LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Albano Bogdo del hapur/ Tregon për kë do të votojë në 25 prill

10 Prill 2021, 19:40, Lifestyle CNA
Albano Bogdo del hapur/ Tregon për kë do të votojë në

Zgjedhjet e 25 prillit po afrojnë.

Rudina Hajdari, kandidate për deputete në qarkun e Elbasanit për listën e Nisma Thurje, u shpreh se mbështetësi i saj në këto zgjedhje do të jetë dhe aktori i njohur shqiptar, Albano Bogdo.

?Albano Bogdo është padyshim një nga artistët më të talentuar shqiptarë dhe unë jam shumë krenare që ai më mbështet në këto zgjedhje.

Faleminderit?, shkruan Rudina Hajdari./CNA.al

Lajmet e fundit nga