LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Bukuroshja e Instagramit/ Fotot më magjepsëse të modeles së njohur

11 Prill 2021, 06:28, Lifestyle CNA

Ajo është një nga vajzat më të bukura të Instagramit. Bëhet fjalë për bukuroshen Rachel Ëard e cila është një infuencuese në rrjetet sociale.

Rachel ndan shpesh herë foto provokuese dhe shumë joshëse me ndjekësit e saj të shumtë. Ajo gëzon forma perfekte dhe nuk nguron t?i tregojë në Instagramin e saj.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet tejet seksi teksa pozon me bikini dhe linjat e saj janë magjepsëse.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga