LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plas keq në Përputhen 40/ Ofendime dhe sharje mes konkurrentëve

11 Prill 2021, 09:01, Lifestyle CNA
Plas keq në Përputhen 40/ Ofendime dhe sharje mes konkurrentëve

Në puntatën e kaluar të Përputhen 40 , është transemtuar takimi mes Naumit dhe Linditës, i cili nuk ka shkuar aspak mirë.

Lindita dhe Naumi kanë patur një debat shumë të ashpër me njëri-tjetrin saqë takimi ka përfunduar me sharje dhe ofendime mes njëri-tjetrit.

Lindita është shprehur se nuk ka kimi mes tyre dhe se nuk ndjehet mirë në shoqërinë e tij./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga