LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Të hënën në serialin “Kudo bashkë”/ Demir përfundon në spital

11 Prill 2021, 06:53, Lifestyle CNA
Të hënën në serialin “Kudo bashkë”/ Demir

Selin nxehet kur sheh se Demir ka ndryshuar vendin e orendive në shtëpi. E nevrikosur ajo fillon të shkatërrojë shtëpinë. Demir mëson se Selin ka një dhomë sekrete që e mban të kyçur. Selin shoqërohet për në punë nga Demiri por habitet kur ai e lë në mes të rrugës.

Burak përpiqet të gjejë një mënyrë për të hequr qafe Demirin. Selin dhe Demir shkojnë bashkë në një drekë pune dhe për herë të parë kalojnë kohën me njëri-tjetrin. Për faj të Selinit Demir sëmuret nga alergjia. Demir përfundon në spital.

Çështja e shtëpisë bëhet sërish objekt debati mes tyre. Demir prej inatit nuk e lejon Selinin të hyjë në shtëpi. Ajo thyen xhamin dhe paralajmëron Demirin të mos i prekë më sendet e saj. Demir shpëton Selinin nga një incident./ CNA.al

Lajmet e fundit nga