LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sheikët lënë "kokën" pas saj/ Njihuni me modelen që merr oferta me shifra të çmendura për një natë

11 Gusht 2020, 07:31, Lifestyle CNA
Sheikët lënë "kokën" pas saj/ Njihuni me modelen

Modelja e Instagramit Natalia Graibotto ka treguar se fiton jashtëzakonisht shumë para nga rrjetet sociale.

Ajo është shprehur se për një vit fiton rreth 300 mijë euro vetëm nga Instagrami. Gjithashtu ajo është shprehur se merr shumë oferta marramendëse nga sheikët në Dubai, të cilët i premtojnë modeles se do ta lajnë me para.

Ajo është shprehur se sheikët i ofrojnë 40 mijë, 70 mijë madje deri në 100 mijë euro vetëm për të patur shoqërinë e saj. Natalia përveç mesazhet me sheikët ka treguar se edhe këngëtarë dhe futbollistë të famshëm i propozojnë nëpër mesazhe edhe pse në ?Instagramet? e tyre kanë foto me gratë e tyre dhe duken shumë të lumtur./ CNA.al

Lajmet e fundit nga